Gullrutens Fagpris 2017

Praktisk Informasjon

Fagprisen 2017

Gullrutens Fagpriser for 2017 ble det ut på Chateau Nuef i Oslo, onsdag 26. april.

Fagprisen arrangeres og produseres av avgangsstudentene ved Høgskolen i Innlandet.

 

Vinnere og nominerte

Komité

Marianne Øvrebø-Engemoen

Filmforbundet

marianne@filmforbundet.no

Elisabeth Øvsthus

Representant for Virke Produsentforeningen

elisabeth.ovsthus@warnerbros.com

Petter Rosenlund

Dramatikerforbundet

petter.rosenlund@online.no

Steinar S. Berntsen

Kanalrepresentant SBS Discovery

steinar.berntsen@sbsdiscovery.no

Lars Fjeld

Kanalrepresentant MTG-TV

lars.fjeld@mtgtv.no

Morten L. Kristoffersen

Kanalrepresentant TV 2

mok@tv2.no

Thomas Goodwin

Kanalrepresentant NRK

thomas.goodwin@nrk.no

Leif Holst Jensen

Komitéleder Fagprisen

leif@gullruten.no